محل تبلیغات شما

در حالی که طبیعی است که در هنگام شیوع بیماری نگران نباشید وحشت زدگی و گسترش ترس به کسی کمک نمی کند برای مدیریت اضطراب خود اقدامات لازم را انجام دهید و به دیگران که ترسیدند آرامش دهید دیگران را برطرف کنید در عوض همدلی ارائه کرده و احساس آنها را تایید کنیم چیزی مسی را بگویید من نیز به من واقعا ترسناک است که شاهد اتفاقاتی از این دست باشید به من اطلاع دهید که آیا می خواهید در مورد آن صحبت کنید یا اینکه آیا راهی وجود دارد که بتوانیم به شما کمک کنیم از کسانی که کمک می‌کنند تشکر می‌کنم شناخت اقدامات مثبت دیگران آنها را به ترغیب به ادامه کار خوب خواهد کرد مطالعات همچنین نشان می‌دهد که به رسمیت شناختن کار قهرمان روز برای می تواند دیگران را به اقدامات مثبت ترغیب کند.

آرام باشید و از گسترش ترس خودداری کنید

به اشتراک گذاری اطلاعات مفید

از احتکار ماسک و سایر موارد ضروری مراقبت‌های بهداشتی خودداری کنید

دیگران ,اقدامات ,دهید ,کند ,کار ,ترغیب ,دیگران را ,اقدامات مثبت ,آنها را ,به من ,گسترش ترس

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی ایران کالا اخذ استاندارد ملی ایران,استاندارد ایزو 45001,استاندارد ایزو گردابِ عشق myfilm ناوک پندار قفل دیجیتال آرین سیف غدیر | نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب سجاده فرش کاشان - فرش سجاده ای مسجد فروشگاه اینترنتی بدلیجات سناتور مد وبلاگ مد Gemma